Hakkımızda

POYRAZ POYRAZ
Hakkımızda
Türkiye’nin hızla büyüyen sanayi ve yatırım gruplarından biri olan POYRAZ POYRAZ FINDIK ENTEGRE SAN. TİC A.Ş, 1993 yılında ORDU ilinde Ordu-Ulubey Karayolu 5.km Karacaömer Köyü Mevkiinde kurulmuştur. Fındık kırma faaliyetlerine ek olarak 1996`dan itibaren fındık entegre sanayi dalında faaliyetini sürdüren Poyraz & Poyraz’ın faaliyet konusu fındık alım satımı, fındık kırma ve işlenmesi, fındıktan yarı mamul ve mamul üretimi ve ticaretini yapmaktır.
Poyraz Poyraz A.Ş. Ordu ili ekonomisine ve istihdamına sağladığı imkân ve desteklerin yanında gösterilen yüksek performans ile gün geçtikçe daha fazla büyüme trendiyle ulusal alanlarda da onur duyulacak başarılara imza atmaktadır.  İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan “Türkiye’nin İlk 500 Büyük Firma Anketinde en büyük 500 firma arasında yer alarak fındık sektörünün gelişen performansını temsil etmektedir.
Kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı birinci prensip kabul eden Poyraz Poyraz A.Ş. modern tesisleri, kaliteli ve eğitimli uzman kadrosu ve çağdaş çalışma ilkeleriyle, bugün dünya fındık üretiminin yaklaşık %70`ini üreten Türkiye fındık sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur.
Firmamızın üretim tesisleri ve merkezi Orduda olup, 17.500 m²’si kapalı olmak üzere toplam 37.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Şirketin ana üretim tesisleri, 3.700 m² kapalı alana kurulu kırma fabrikası ve 5.200 m² kapalı alana kurulu olan entegre üretim fabrikasından oluşmaktadır. Tedarikini sağladığımız temel endüstriler çikolata, şekerleme, pastacılık, dondurma ve kuruyemiş endüstrileridir.
Ürünlerimiz modern tesislerimizde hijyenik şartlarda üretilmekte hammaddeden başlayarak son ürüne kadar ve sevkiyat dahil tüm kontroller kalite kontrol ve process kontrol laboratuvarlarında modern cihazlarla ve eğitimli teknik kadroyla titizlikle yapılmaktadır. Bugün işlenmiş ve natürel fındıkta dünyanın tecrübeli ve önde gelen kuruluşlarından biri olan Poyraz Poyraz ISO22000,BRC,IFC,KOSHER,UTZ,ORGANIC,HELAL gibi üstün kalite güvence sistemlerine sahip tesislerinde yüksek teknoloji ile faaliyetini sürdürmektedir.
Poyraz Poyraz olarak görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı çağdaş teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmetler sunmaktır.

VİZYONUMUZ:
Poyraz Poyraz Fındık Entegre A.Ş. olarak vizyonumuz dünya fındık sektöründe tercih edilen ilk firma konumuyla mükemmel hizmet ve ürün kalitesiyle referans olmak, tüketicilerin beklentilerini eksiksiz karşılamak ve bunun sürekliliğini sağlamaktır.
Kısa zamanda fındık sektöründe her yıl artan büyüme trendiyle Poyraz Poyraz bu vizyonu doğrultusunda önemli adımlar attığını göstermektedir. Hammadde satın alımından, sevkiyat dahil tüm faaliyetlerimizde ana prensip, sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü artırmak ve sektörde bir numara olmaktır.
Yükleniyor...