Kalite

Kalite Politikamız
Kuruluş amacımıza uygun olarak düşünülen ve kalite, gıda güvenliği yönetim sistemleri şartlarının sürekli iyileştirilmesini öngören Gıda Güvenliği Kalite Politikamız tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş ve uygulanmakta, sürekliliği sağlanmaktadır.  Kalite hedefleri gıda güvenliği Kalite Politikasına uygun olarak belirlenmektedir.
Gıda zincirindeki yerimizi göz önünde bulundurarak tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve ilişkide olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla en iyi iletişimle, kaliteli, yasal ve güvenilir ürün üreteceğimizi taahhüt ediyoruz.
Çalışanlarımızın kendini güvende hissettiği, etik ve yasal haklarının korunduğu bir ortamda çalışmalarını sağlamak ve bunu sürekli kılmak sorumluluğumuzdur.
Çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle çevremizi korumak, tüm yasal zorunluluklara dikkatli ve uyumlu çalışmalarımızla, eğitimli personel, etkin bir organizasyon ve sürekli kaynak iyileştirmesi ile sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemek, Gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemlerimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve şartlarına koşulsuz riayet etmek.


 
Yükleniyor...